Avesta BlueOne
Kaynak Temizleme Macunu
Avesta RedOne
Kaynak Temizleme Spreyi
Avesta Klasik
Kaynak Temizleme Jeli
Avesta Klasik
Kaynak Temizleme Banyosu
Avesta FinishOne
Pasivatör
Avesta Klasik
Temizleyici
Avesta Klasik
Moly - Drop Testi
  AVESTA TÜRKİYE KURUMSAL
 

AMACIMIZ

 
Liberizasyon sonrasında Türkiye'de en yüksek müşteri memnuniyeti yaratan alternatif üretici ve satıcı firma olmak.
  GELECEK PLANLARIMIZ
 
Önümüzde bizi bekleyen birçok proje, hedef ve fikir var. Kısa vadede, Macit&Macit Ltd. olarak kalite, teknik altyapı, güvenlik, hız, sorun çözebilme, çözüm üretebilme, müşteri odaklılık açısından kendimize rakip görmüyoruz. Bizim, için ön planda olan eski, yeni, potansiyel tüm müşterilerimize daha iyi kendimizi ve hizmetlerimizi tanıtabilmek, tanıştırabilmek ve güzel ilişkilerimizi sürdürebilmek.
  TARİHİMİZ
 
Macit&Macit Ltd, otomotiv endüstrisi ve diğer endüstriyel alanlarda sektöründe güçlü bir tedarik altyapısı oluşturmak amacıyla 1998 yılında kurulmuştur. hizmet kapsamının genişletilmesi ile konusunda 2 yıl içinde hizmet verdiği müşteri potansiyeli açısından piyasa lideri konumuna yükselmiştir.
 
Macit&Macit Ltd, çeşitli ölçekteki kurum ve kuruluşlara, kaliteli ve verimli iş yapabilmeleri için gereken mamul, aramamul ve hammadde üretimi ve temini sağlamaktadır. Bunu yaparken uluslararası standartları referans alarak kabul edip, gerekli modernizasyonu en kısa sürede uygulamaya almaktadır.
 
Macit&Macit Ltd. bugün, tamamı uzman ve deneyimli kadrosu ile İstanbul İkitelli OSB Metal-İş sanayi sitesindeki merkez binasında ve Türkiye genelindeki ana ve tali bayilerimizle birlikte hizmet sunmaktayız.Ayrıca dünya devleriyle işbirliği yaparken, genç ve dinamik kadrosuyla müşteriye özel çözümler de geliştirmektedir.
 
Teknik Bilgiler
için tıklayınız.
                            All Rights Reserved artworks     stratejik360